فیلتر کردن

نمایش 1–15 از 36 نتیجه

هود درسا:

قدرت مکش فوق‌العاده، صدای کم، سیستم کنترل آسان و طراحی‌های متنوع از جمله مشخصه‌های هود درسا می‌باشد. مدل‌های هود درسا در یکی از طبقه‌بندی‌های مورب، مخفی، شومینه‌ای و زیرکابینتی جای می‌گیرد.

هودهای آشپزخانه درسا

هودهای مورب:

هودهای مورب با زاویه‌ی 45 درجه به دیوار نصب می‌شوند. این هودها طراحی مدرن‌تری نسبت به سایر مدل‌ها دارند و با متریال استیل، شیشه و تلفیق هر دو ساخته می‌شوند. سیستم کنترلی آن‌ها ممکن است لمسی یا دکمه‌ای باشد. درسا، طرح‌های مختلف هود مورب را تولید می‌کند و برای هر یک نام مشخصی انتخاب کرده‌است. دایانا، آدریانا، آوین، آیدا، مهتاب، افرا، نرگس، مهدیس، زیبا، یاس، دنا، نگین، تینا، بهار، رستا، مارال، ترنج، رویا و تارا از جمله مدل‌های هود مورب درسا است که هر یک طراحی منحصر به فرد و کارایی متفاوتی دارد.

هودهای مخفی:

هودهای مخفی درون کابینت بالای اجاق گاز قرار می‌گیرند و با انواع دکوراسیون‌های آشپزخانه همخوانی دارند. به جهت اینکه این هودها کاملا داخل کابینت قرار می‌گیرند، صدای کمتری از آن‌ها به گوش می‌رسد. هودهای مخفی درسا نیز در طرح‌های مختلف تولید می‌شود: آیدا، آیسا، آرام و آرسام.

هودهای شومینه‌ای:

این مدل هودها معمولا به شکل قیف برعکس هستند و بر روی دیوار نصب می‌شوند. جنس بدنه‌ی آن‌ها شیشه، استیل و یا ترکیبی از هر دو می‌باشد. ونوس، آوا، دریا، گلیم، صدف، آترین، صبا، سپید، نیکا، سلین، ارغوان، بیتا، افسون و سایه از جمله طرح‌های هود شومینه‌ای درسا می‌باشد.

هودهای زیرکابینتی:

همانطور که از اسم آن‌ها مشخص است، این هودها به زیر کابینت وصل می‌شوند. این مدل هودها قدیمی‌تر هستند؛ اما قیمت پائین آن از جمله عواملی است که باعث تولید مجدد این محصول می‌شود. نسیم، خلوت و مرجان نام طرح‌های هود زیر کابینتی درسا است.