فیلتر کردن

نمایش 1–15 از 54 نتیجه

سینک‌های استیل البرز:

پرطرفدارترین محصول این برند، سینک‌های آن است. جنس این سینک‌ها از فولاد ضد زنگ (Stainless steel) 304 وارداتی است که به دو شکل مات و براق بکار می‌روند. شرکت صنایع استیل البرز به تازگی و با کسب موفقیت در تولید سینک‌های استیل، اقدام به تولید سینک‌های فانتزی شیشه‌ای کرده است که این سینک‌ها از جنس شیشه سفید و مشکی وارداتی است و ظاهر منحصر به فردی دارد.

از لحاظ تعداد لگن نیز سینک‌های استیل البرز دارای تنوع است. دو لگن، یک لگن بزرگ و یک لگن میوه‌شوری و تک لگن هستند و حق انتخاب اینکه لگن‌ها در کدام سمت قرار بگیرند نیز وجود دارد.

سینک استیل البرز- برند استیل البرز

سینک توکار، روکار و زیرکابینتی از مدل‌های سینک استیل البرز است. منظور از سینک توکار، سینک‌هایی هستند که در داخل کابینت نصب می‌شود و جلوه‌ی بیشتری دارد.

سینک‌های روکار با آنکه طراحی قدیمی‌تری دارند؛ اما به جهت اینکه آب کمتری به بیرون پاشیده می‌شود، هنوز طرفداران زیادی دارد.

سینک‌های زیرکابینتی یا زیرکار، همانطور که از اسم‌شان مشخص است در بخش زیر صفحه‌ی کابینت نصب می‌شود و کابینت دور تا دور سینک را پوشش می‌دهد.

به عنوان جمع‌بندی ابتدا از بین مدل‌های توکار، روکار و زیرکابینتی یکی را انتخاب کرده و بعد به سراغ جنس سینک (شیشه‌ای سفید، شیشه‌ای مشکی و استیل) بروید. انتخاب لگن و سایز و عمق سینک نیز از دیگر فاکتورهایی است که در هنگام خرید باید به آن توجه کنید.