قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های کیچساز منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. در صورتی که در قوانین مندرج و رویه های کیچساز تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

سیاست‏‌های رعایت حریم شخصی

کیچساز به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

کیچساز متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه دهد. در واقع با استفاده از سایت کیچساز، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات کیچساز، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط کیچساز جزئی از اموال کیچساز محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار کیچساز است و هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی، حق پیگرد قانونی را برای کیچساز محفوظ می‏‌دارد.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات کیچساز، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است. کیچساز محصولاتی مناسب استفاده افراد زیر ۱۸ سال به فروش نمی‏‌رساند و در صورتی که کاربران از سن ذکر شده جوان‌‏تر هستند می‌‏باید با اطلاع والدین و یا قیم قانونی، به خرید و پرداخت اقدام کنند.

روش­های ارسال سفارش

سفارش­ها در اصفهان، بهارستان، شهرضا، دهاقان و سپاهان شهر توسط ناوگان کیچساز ارسال می­گردد و رایگان است. سفارش­ها جهت ارسال به دیگر شهرها توسط تیپاکس انجام می پذیرد.
مشتریان می­توانند به هنگام ثبت سفارش از بین روش­های ارسال ممکن یک روش را به دلخواه انتخاب نمایند. انتخاب هر روش به منزله آگاهی از قوانین و شرایط آن می­باشد.

تحویل گرفتن کالا

مشتریان باید توجه داشته باشند که قبل از تحویل گرفتن کالا از صحت و سلامت ظاهری کالا اطمینان حاصل نمایند و در صورت وجود ایراد یا مشکل در کالا، آن را تحویل نگرفته و یا رسید مبتنی بر تائید دریافت، کالا به صورت سالم  را امضا نکرده و بلافاصله با فروشگاه کیچساز تماس گرفته و مراتب را مطلع نمایند.

هزینه ارسال سفارش

هزینه ارسال برای روش مختلف به صورت مکانیزه و براساس وزن کالا محاسبه و در هنگام ثبت سفارش به مشتری نمایش داده می­شود.

لازم به ذکر است که همواره امکان درخواست مذاکره برای ارسال رایگان کالا به سراسر کشور وجود دارد.

ضمانت بازگشت وجه

کیچساز موظف است در صورت انصراف مشتری از خرید، وجه پرداختی را به صورت کامل بازگرداند.

مدت زمان ارسال سفارش

سفارش­های شهر اصفهان: مدت زمان تحویل کالاها در اصفهان حداقل یک روز کاری می­باشد.

سفارش­هایی که توسط تیپاکس و باربری ارسال میگردند: در صورتی که خرید کالا توسط مشتری تا قبل از ساعت ۱۱ صبح تائید نهایی شده باشد در همان روز به تیپاکس تحویل داده می­شوند؛ و چنانچه بعد از این ساعت خرید تائید نهایی شود، تحویل کالا در روز کاری بعد انجام می­پذیرد. زمان تحویل کالا توسط پست و یا باربری با توجه به مقصد، معمولا زمانی مابین ۲۴ الی ۴۸ ساعت خواهد بود.